Laserowe leczenie trądziku

Laserowe Leczenie Trądziku

Laserowe leczenie trądziku – Jakie efekty, jaka cena?

Trądzik potrafi być utrapieniem oraz zmorą wszystkich ludzi. Dokucza, dręczy, odbiera urodę. Gdy wszystkie środki zawiodą to pozostaje leczenie trądziku za pomocą lasera. Najlepiej wybrać dobry, profesjonalny gabinet, w którym przeprowadzony zostanie taki zabieg.

Acleara pomaga leczyć trądzik

Maszyna Acleara jest przełomowym sposobem leczenia trądziku i to nie tylko u młodzieży, lecz również u osób dorosłych. Ta technologia działa u każdej osoby – nie ma ograniczeń z uwagi na wiek. Łączy ona zasysanie gruczołów łojowych pod ciśnieniem – łój zostaje usunięty na zewnątrz, a cera jest oczyszczona, oraz mikrofale, czyli zastosowanie bardzo silnego światła, które zabija bakterie.

Połączenie tych dwóch technologii prowadzi do bardzo dużej poprawy i nawet pozwala odstawić antybiotyki. Jednak konsultuje się odstawienie leków z lekarzem. Najważniejsze jest takie działanie, które nie doprowadzi do powstania blizn. Inna technologia laserowa pozwala usunąć blizny potrądzikowe.

Acleara zapobiega powstawaniu blizn. Technologia rozwija się, następuje postęp, zatem najpierw trzeba porozmawiać z lekarzem i spytać o działanie urządzenia i podjąć decyzję o zastosowaniu Acleary do leczenia trądziku.

Czarodziejski Laser frakcyjny na Trądzik

Laser frakcyjny jest innowacyjnym urządzeniem. Wykorzystuje on technologię generacji impulsów. Wiązka takiego lasera podana na tkankę jest dzielona na setki i tysiące maleńkich impulsów. One robią rodzaj dziurek o różnej głębokości oraz średnicy, a oczka to jest tkanka, która jest poddawana działaniu lasera. Skóra pomiędzy oczkami będzie wyleczona i szybko się zregeneruje.

Dzięki laserowi frakcyjnemu leczy się i likwiduje zmiany na skórze, czyli na przykład blizny po trądziku, po urazach, oparzeniach, zabiegach operacyjnych. Laser poprawia strukturę skóry, likwiduje blizny oraz ujędrnia skórę. Nierówności znikają. Zabieg laserem jest bezpieczny, pozwala unikać powikłań. Efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu. Dla uzyskania najlepszego efektu najlepiej stosować kilka zabiegów – nawet do 5-10 razy. Wszystko uzależnione jest od rodzaju problemu.

Przy stosowaniu laseru frakcyjnego CO2 efekt jest bardzo dobry, ale ranki goją się 3 do 7 dni i wówczas koniecznie trzeba pozostać w domu. Podstawą każdego zabiegu jest wywiad lekarski, badania oraz przeprowadzenie dokładnego wywiadu, czyli rozmowy o aktywności pacjenta i przyjmowanych lekach. Przed zabiegiem celę znieczula się specjalną maścią – jeśli pacjent jest wrażliwy to wówczas możliwe jest stosowanie silniejszego znieczulenia. Może wystąpić piekący ból, ale nie jest on bardzo dokuczliwy.

Osoby w każdym wieku mogą poddać się zabiegom laserem frakcyjnym CO2. Najczęściej wykonuje się zabiegi na twarzy, szyi, dekolcie. Laser frakcyjny jest jednym z najbardziej nowoczesnych zabiegów, a technologia jest rozwijana i jest coraz lepsza oraz efektywniejsza.

Ile kosztuje leczenie trądziku i blizn potrądzikowych laserem?

Koszt jest wysoki – jeden zabieg kosztuje od 300 do 1000 złotych – w zależności od strefy, czyli czy to dłonie, twarz, policzki. Efekty jednak są bardzo dobre, a pacjenci po zabiegu czują zadowolenie i większy komfort funkcjonowania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *